Саакашвілі заявляє, що приїхав до Данії за українським паспортом

За словами Саакашвілі, у Копенгагені він дав багато інтерв'ю. 

Екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі прибув до столиці Данії Копенгагена.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Саакашвілі, він приїхав до Данії за українським паспортом.

«Копенгаген, куди я прибув з моїм українським паспортом на зустрічі з лідерами Європейської народної партії та депутатами Європарламенту», — написав він.

Окрім того, він додав, що провів перемовини з головою найбільшого європейського політичного об’єднання Джозефом Доулом та генеральним секретарем Антоніо Істуріс, а також дав багато інтерв’ю.

Копенгаген, куди я прибув з моїм українським паспортом на зустрічі з лідерами Європейської народної партії та європарлам…


Опубліковано Mikheil Saakashvili 4 вересня 2017 р.

«Зранку провели змістовну бесіду з головою найбільшого європейського політичного об’єднання Джозефом Доулом та генеральним секретарем Антоніо Істуріс, а також дав багато інтерв’ю», — йдеться у повідомленні Саакашвілі. 

Нагадаємо, українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

ВідеоПорошенко стверджує, що здійснив би злочин, не позбавивши Саакашвілі громадянства

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі.  

Позбавили громадянства Саакашвілі 26 липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня.