Швейцарія та Британія: куди поїхали здобувати освіту діти українських депутатів

Поки народні обранці переконують виборців в якості вітчизняної освіти, своїх дітей вони відправлють вчитися навіть за океан.

Діти багатьох українських посадовців зустрічають 1 вересня за кордоном.

Про це йдеться в сюжеті «Грошей».

Зокрема Тарас Герега, син бізнесмена і депутата Верховної ради України Олександра Гереги,  живе в Швейцарії, де  отримує освіту в одному із  найкращих міжнародних вишів готельного менеджменту — Інституті вищої освіти Гліон. Він розташований на берегах швейцарської Рів’єри, у містечку Монтре. Лише один семестр навчання в ньому стартує від 615 тис. гривень. Аби отримати диплом бакалавра, потрібно провчитися 7 семестрів, а це вже чотири мільйони (4 305 000) за диплом. Звісно, в ціні не враховані проживання та харчування, які у Швейцарії одні з найдорожчих у світі.

ВідеоДе вчаться діти депутатів

Роман Гринів — син ще одного депутата Верховної Ради — Ігоря Гриніва. Граніт науки юнак поїхав гризти аж за океан — до університету Вірджинії. За рік навчання у ньому потрібно віддати 600 тисяч гривень.

Деякі депутатські діти встигли повчитися у кількох закордонних вишах. Так Олег Розенблат — син скандального народепа Борислава Розенблата — отримував знання у трьох університетах Європи. Один з них — це англійський Брайтон Коледж, де курс навчання коштує орієнтовно 230 тис. грн. Згодом хлопець перейшов до Букінгемського університету в Лондоні. Вартість одного року навчання тут сягає 564 460 грн, окрім цього, за проживання та їжу потрібно заплатити 584 500 грн. Ще один диплом Розенблат-молодший поїхав здобувати теж на чужині — до Німеччини. За навчання у Мюнхенській бізнес-школі потрібно віддати 294 000.