Скандальний Аграмунт поскаржився в комітет Ради Європи про незаконність резолюції щодо його відставки

Арбітражний комітет не має повноважень робити ревізію резолюцій ПАРЄ.

Педро Аграмунт подав заяву в Арбітражний комітет Ради Європи щодо незаконності резолюції ПАРЄ, яка відкрила шлях до усунення його з посади Президента ПАРЄ.

Про це повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв у своєму Facebook.

За його словами, цей орган не має повноважень робити ревізію резолюцій ПАРЄ.

«Вочевидь метою є інше — подальша колотнеча в Раді Європи, яка вигідна зараз Росії. Остання навіть відмовилася платити внески в організацію, чим вчергове довела що не збирається виконувати не тільки ціннісних, а й технічних зобов’язань. Цей факт, до речі, обурив багатьох у РЄ», — написав Ар’єв. 

Педро Аграмунт подав заяву в Арбитражний комітет Ради Європи щодо незаконності резолюції ПАРЄ, яка відкрила шлях до усун…


Опубліковано Volodymyr Ariev 4 вересня 2017 р.


Нагадаємо, скандал довкола Аграмунта розгорнувся після повідомлення про його візит до Сирії. Він визнав, що зробив помилку, коли полетів російським літаком. Аграмунт заявляв, що росіяни його обдурили і підставили, а також, що добровільно у відставку він не піде.

Делегати ПАРЄ не очікували візиту їхнього президента Педро Аграмунта до Сирії на запрошення російських депутатів. Як повідомив народний депутат, член української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв, делегати ПАРЄ шоковані таким візитом

Інформація про візит Педро Аграмунта до Сирії з’явилась 20 березня. Росія анонсувала цей захід як сигнал того, що все одно присутня у ПАРЄ, хоча вже два роки не надсилала у Страсбург список своєї делегації. А перед тим російську делегацію позбавляли голосу через анексію Криму, тоді, образившись, Росія припинила роботу у ПАРЄ, а цього року висловила бажання повернутись.