У Франції хочуть ґрунтовно вивчити ініціативу Путіна щодо миротворців на Донбасі

У МЗС Франції заявили, що із великим інтересом ознайомилися із проектом.

Глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що ініціатива президента Росії Володимира Путіна про миротворців ООН на Донбасі потребує грунтовного вивчення.

Про це він сказав за підсумками переговорів із главою МЗС РФ Сергієм Лавровим, передає УНІАН.

«Ми ознайомилися з великим інтересом з ініціативою РФ стосовно оонівського контингенту, забезпечення безпеки ОБСЄ, які там працюють. Ми зараз розглянемо цю ініціативу з великою увагою. Подібні рішення потребують ґрунтовного вивчення з нашої сторони і з української сторони. Додаткових коментарів із цього приводу не буде», — сказав він.

Нагадаємо, міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров пояснив, що мав на увазі Путін під пропозицією щодо введення миротворців ООН на лінію зіткнення на Донбасі.

Очільник МЗС наголосив, що ініціатива належить Путіну, однак віх хотів пояснити деякі деталі. Мета пропозиції – нібито домогтися суворого виконання Мінських домовленостей, де записано, що контроль над кордоном України буде передано тільки після виконання політичних домовленостей.

Раніше український президент Петро Порошенко заявив про наміри представити на Генасамблеї ООН ідею про розгортання миротворчої місії на Донбасі. Путін у відповідь сказав, що згоден на розміщення миротворців ООН тільки на лінії розмежування на Донбасі для забезпечення безпеки спостерігачів ОБСЄ. Питання він закликав вирішувати після контактів із бойовиками на Донбасі. 

ВідеоУкраїна відреагувала на погрози Путіна