У Кремлі відреагували на можливі санкції ЄС через турбіни Siemeins у Криму

Турбіни були доправлені на півострів незаконно.

У Кремлі заявили, що рішення щодо розширення антиросійських санцій через турбіни Siemeins в анексованому Криму ще не ухвалено Євросоюзом.

Про це із посиланням на речника російського президента Дмитра Пєскова повідомляють РИА Новости.

За його словами, Росії важко наразі говорити про своє ставлення до санкцій ЄС через скандал навколо газотурбін Siemens, бо «жодних рішень поки не ухвалено».

«Жодних рішень поки не приймалося, тому поки важко говорити про якесь ставлення до цього», — сказав Пєсков, відповідаючи на запитання про ставлення РФ до можливих санкцій і про те, чи послідують відповідні заходи.

Нагадаємо, 26 липня Порошенко офіційно підтвердив розширення санкцій ЄС проти Росії через турбіни Siemens. Президент України Петро Порошенко привітав рішення послів держав-членів ЄС накласти санкції на Росію.

Раніше Німеччина закликала Європейський Союз додати чотирьох російських громадян та компанії до «чорного»  санкційного списку через газотурбінні установки Siemens, які були незаконно доправлені до анексованого Криму. Одне із дипломатичних джерел заявило, що санкції можуть стосуватися чиновників із російського міністерства енергетики та російської компанії, яка перемістила турбіни.

ВідеоУ порту Феодосії з'явилось обладнання, схоже на турбіни виробництва Siemens