Водночас нардеп Семенченко повідомив, що прихильники Саакашвілі у Краковці мають із собою 10 одиниць зброї.

Нардеп від «Самопомочі» Семен Семенченко повідомив, що прихильники екс-глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, ветерани батальйону «Донбас», у Краковці мають із собою 10 одиниць зареєстрованої мисливської зброї.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ТСН Марія Кужик.

Також журналіст зазначає, що поліція брала у кільце людей у камуфляжі, щоб уникнути провокацій, адже між прихильниками та противниками, яких називають «тітушками», Саакашвілі у Краковці виникла агресія. Їх також оглянули на предмет наявності зброї.

Поліція підтвердила, що прихильники Саакашвілі мають із собою зареєстровану мисливську зброю, однак колега політика по партії Давид Сакварелідзе заперечував цю інформацію. Згодом Семенченко пояснив, що прихильники дійсно мають із собою зброю, але вона зареєстрована.

Згідно з повідомленням журналістки, у таборі прихильників політика є сцена, на якій виступали українські депутати Семенченко та Єгор Соболєв.

Нагадаємо, раніше у партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил» звинуватили поліцію у синхронній роботі із «тітушками» на пункті пропуску «Краковець», що на кордоні з Польщею.