У СБУ прокоментували свій візит до редакції "Української правди"

Силовики не збираються перешкоджати діяльності журналістів.

СБУ пообіцяла не перешкоджати діяльності видання «Українська правда» та його журналістів.

Про це заявила на своїй сторінці у Facebook речниця відомства Олена Гітлянська.

«Служба безпеки України не має на меті перешкоджати діяльності Інтернет-видання «Українська правда» та його журналістів», — наголосила вона.

Як уточнила Гітлянська, слідчий відділ СБУ здійснює досудове слідство за фактом розголошення державної таємниці Кримінального кодексу України.

«Кримінальне провадження зареєстроване за фактом розголошення службовими особами одного з органів державної влади України відомостей, що містять державну таємницю. Матеріал із такою інформацією був опублікований 24.01.2017 на сторінках Інтернет-видання «Українська правда», — додала вона.

Окремо Гітлянська зазначила, що «суб’єктом вказаного злочину є службова особа – носій державної таємниці».

Слідчий відділ Головного управління СБ України у Києві та області здійснює досудове слідство за фактом скоєння злочину, …


Опубликовано Гітлянськой Оленой 15 сентября 2017 г.

Нагадаємо, напередодні, 14 вересня, представники СБУ прийшли до редакції «Української правди» в рамках розслідування щодо розголошення державної таємниці. Шеф-редактору сайту Севгіль Мусаєвій вручили лист із закликом тимчасово вилучити із загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу.