У Запорізькій області готують державний переворот – Бриль

За словами глави ОДА, керівники російських організацій співпрацюють із органами місцевої влади.

У Запорізькій області готуються до масштабних активних дій, спрямованих на захоплення державної влади та змін меж території України.

Про це під час виступу на засіданні позачергової сесії облради 27 липня заявив голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль, запевнивши, що відповідну заяву надіслав президенту України, генпрокурору та до СБУ.

«Так звані фейкові акції протесту проти утиску прав етнічних груп у Запорізькій області, спроби інформаційного висвітлення начебто перспективних шляхів і досягнень РФ з покращенням життя квазі-утворень «ДНР/ЛНР» є винятково кампанією інформаційно-психологічного впливу, спрямованої на формування вигідної російській стороні думки серед мешканців міста та області», — наголосив він.

За словами Бриля, керівники низки російських організацій, координатори підривних антидержавних акцій у Запоріжжі проводять системну діяльність, спрямовану на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в регіоні.

«Із залученням різних джерел у владних колах використовуються різні шляхи збору і передачі інформації службового характеру. Акумуляція коштів для фінансування протестних акцій відбувається за рахунок отримання в протиправний спосіб бюджетних ресурсів… Системні зловживання бюджетними коштами, гальмування з виконанням соціально-важливих екологічних програм, злочин у сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності у сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об’єктів регіону, їхнє доведення до вкрай низького стану викликає постійно зростаючі протестні настрої серед населення, які планується використати для досягнення зазначених злочинних планів», – сказав він, зазначивши, що представники партії «Опозиційний блок» та «Самопоміч» саботують роботу органів місцевої влади.

Окремо очільник ОДА запевнив, що ці факти використовуються російськими пропагандистськими ЗМІ для створення негативного міжнародного іміджу України, розпалювання сепаратистських настроїв тощо, водночас велика відповідальність покладається на органи влади та місцевого самоврядування.

Під час тринадцятої позачергової сесії Запорізької обласної ради зробив офіційну заяву про злочин проти національної безпеки та чинної конституційної влади. Звернення зареєструвано офіційно, адже окрім депутатів воно буде направлене на адресу Президента, Генерального прокурора та голови Служби безпеки України.

Опубликовано Костянтином Брилем 27 июля 2017 г.