Віталій Кличко мріє про захист докторської дисертації

Мер Києва сподівається дослідити боксерські таланти та встановити чіткі критерії їх виявлення.

Мер столиці Віталій Кличко разом із науковцями та бізнесменами шукає можливостей затримати розумну молодь в Україні. Щоб талановиті вчені не виїздили за кордон, український політик та німецький фонд проводять уже третю наукову конференцію, в якій оберуть найкращі наукові проекти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На першому етапі організатори приймають заявки, згодом проводять сам конкурс, за підсумками якого переможці отримують фінансування на свої розробки. Минулоріч тревел-проект отримав 500 тисяч доларів інвестицій. Хто переможе цього року – ніхто не береться прогнозувати.

ВідеоНа презентації конкурсу молодих науковців мер Кличко розповів про свої наукові плани

Кличко твердить, що тема науки йому близька, надто ж сам захистив кандидатскьку дисертацію в інституті фізкультури на тему визначення здібностей боксерів на різних етапах відбору. Мер зізнався, що хотів би замахнутися і на докторський ступінь. «Колись я продовжу в цьому напрямку свою роботу, і це допоможе дати чітку відповідь, що ж таке талант і здібності», — сподівається міський голова Києва.

Мер виступив за те, щоб юні таланти залишалися в Україні, однак своїх дітей учить за кордоном. Влітку старший син Єгор ненадовго приїздив до батька, і той влаштував прогулянку містом – той настільки довго вчився в США, Німеччині та Великій Британії, що не зміг відповісти на запитання українською мовою. Попри це, батько вірить, що син може повернутися до України. «Вони можуть вчитися, де завгодно, вони повинні отримати гарну освіту, але вони повинні знати, звідки вони, любити свою Батьківщину і працювати в своїй Батьківщині», — заявив Кличко.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова