Я був у "чорних" списках на всіх українських телеканалах – Саакашвілі

Політик вважає, що Порошенко "закрив йому телебачення".

Екс-очільник Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, заявив, що «був у «чорних» на всіх каналах».

Про це він сказав в інтерв’ю «Українській правді».

«Порошенко – людина, який закрила мені телебачення. Це було дуже цинічно, бо в той час, коли «5-му каналу» не давали виходити в регіонах, я, будучи президентом Грузії, поставив…» – заявив Саакашвілі, коли його перервав журналіст і поставив запитання про те, чи він має на увазі «чорний» список, який, за словами журналіста, Адміністрація президента розсилає на телеканали.

«Так, я був в «чорних» списках на всіх каналах. За іронією долі я допомагав йому, щоб його канал показували в Грузії», – відповів Саакашвілі.

Він також заявив, що «Порошенко забороняє йому ефіри».

«Порошенко – людина, якій я приїхав допомагати на другий Майдан, на який мене не пускав Янукович. І зараз та сама людина забороняє мені ефіри і той же чоловік не пускає мене в Україну. Куди цинічніше?» – сказав політик.

«Він реально не може не знати, що робить. Є люди, які не відають, що творять. Цей – прекрасно знає. Цей прекрасно знав, кому допомагав в Одесі проти мене, чудово знав, що таке цензура, коли вона використовувалася проти нього, він знав, що таке не пускати політичних опонентів. Він реально взяв все на озброєння від попередньої влади», – додав Саакашвілі.

ВідеоСаакашвілі прокоментував ситуацію з позбавленням його українського громадянства

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Про це повідомили в Адміністрації президента.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися «законного права повернутися в Україну».

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта його було призначено головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях «старих корупціонерів». Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.