"Я не маю опускати руки і приймати це свавілля". Саакашвілі поспілкувався із ЗМІ у Польщі

Політик перетинатиме кордон із сином.

Екс-голова Одеської облдержадміністрації та колишній президент Грузії Міхеіл Сакашвілі заявив, що його мета — повернутися до України і він не братиме громадянства інших держав.

Про це він повідомив під час спілкування із ЗМІ у Жешуві.

«Моя мета повернутися до України. Я відчуваю себе по національності українцем. Я відчуваю себе частиною українського суспільства, я дуже поважаю українців. Я не думаю, що я маю так руки опускати і приймати це свавілля, яке вони зробили не тільки проти мене, а й проти всіх українців», — сказав він.

Він назвав себе справжнім захисником України.

Саакашвілі заявив, що не розуміє, чому «Порошенко боїться його».

«Порошенко вирішив, що я для нього дуже небезпечний. Він так мене боїться, як не боїться ворога, як не боїться Путіна. Я не розумію, що відбувається. Нащо треба було такі заходи робити на західному кордоні, коли у нас проблеми у зовсім іншому напрямку? Що він хоче цим показати? Що це за цирк зараз влаштували на кордоні?», — обурився він.

Політик підкреслив, що збирається до України, щоб захищати свої права у суді.

Він підкреслив, що не погодиться на пропозиції інших держав про громадянство.

За словами Саакашвілі, у нього немає плану «Б» на випадок, якщо його не пустять до України.

Нагадаємо, в очікуванні приїзду до України екс-голови Одеської облдержадміністрації та колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі, якого позбавили громадянства України, на пункті пропуску через кордон «Краковець» зібралися сотні активістів. Політик анонсував, що перетне польсько-український кордон у неділю.

Позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. 

ВідеоСаакашвілі заявив, що має кілька легальних шляхів для перетнути кордону України