YES 2017 провів вечірку для світових політиків на Бессарбському ринку

Організатори викупили товар усіх продавців – ті мали пригощати гостей безкоштовно.

14-й форум Ялтинської європейської стратегії стартував у Києві. Вже втретє саміт приймає українська столиця через анексію Криму Росією, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вечірка з нагоди відкриття заходу відбулася на Бессарабському ринку. Продавчинь залишили на їх місцях, ринок не зачинили – лише помили і прибрали, а також додали ятки з алкоголем. Увесь крам викуплено організаторами для збереження колориту, і для гостей передбачена безкоштовна дегустація. Звичайні торговці таким виторгом задоволені, однак більшість гостей в обличчя не впізнають, хоч усім раді.

ВідеоУ Києві розпочався Міжнародний форум "YES" на Бесарабському ринку

Цей форум називають «самітом колишніх», але дуже впливових колишніх керівників. Цьогоріч очікуються виступи екс-прем’єра Великої Британії Девіда Кемерона, екс-держсекретарів США Джона Керрі та Кондолізи Райс, екс-генсека НАТО Андерса фог Расмуссена тощо.

Креативність вечірки на Бессарабці вже оцінив колишній президент Польщі Олександр Квасневський. «Я займаюся Україною вже багато-багато років. І я не хочу говорити про Україну в сенсі: добре – погано, позитивно – негативно, оптимістично – песимістично. Тут усе складно. Я знаходжу тут багато нових фактів, які дають мені якийсь оптимізм, але й песимізму теж багато», — визнав він.

Кореспондент ТСН Ольга Кошеленко