Запрацювала угода про зону вільної торгівлі4

Запрацювала угода про зону вільної торгівлі4

Запрацювала угода про зону вільної торгівлі4

1 серпня набула чинності обіцяна угода між Канадою та Україною про зону вільної торгівлі.

«Yes! Сьогодні набуває чинності угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою», — написав у своєму Twitter президент України Петро Порошенко.

У прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі повідомили, що угода відкриває вітчизняним виробникам безперешкодний доступ до 98% канадського ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запуск вільної торгівлі з Україною Канада визнала пріоритетом

Відтепер українські товаровиробники можуть експортувати в Канаду всі промислові товари, крім легкових автомобілів, які потрапляють під спеціальні умови лібералізації, а також широкого спектру сільськогосподарської продукції, крім м’яса птиці, молочної продукції, яєць, сирів і цукру, які також обмежуються тарифними квотами.

За оцінками Мінекономрозвитку, Україна після набрання чинності угоди зможе збільшити свій експорт у Канаду на $0,6 млн щорічно, а також розраховувати на додаткові інвестиції.

«Так! Сьогодні набула чинності угода про вільну торгівлю з Канадою. Це нові можливості для експортерів і нові перспективи торгівлі на північноамериканському континенті. Це вихід на канадський ринок, обсягом понад 400 мільярдів доларів. Величезні перспективи відкриваються і для співпраці з Канадою у сфері ІТ, хай-тек, інженерії, авіації», — зазначив перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.