Кабмін зірвав строки створення експортно-кредитного агентства — Галасюк

Кабінет міністрів провалив створення у встановлені законом строки українського експортно-кредитного агентства, яке повинно було сприяти вітчизняному несировинному експорту через здешевлення кредитів та страхування й гарантування експортних контрактів. 

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова комітету з питань промполітики і підприємництва, заступник лідера Радикальної партії з економічної політики Віктор Галасюк.

«Урядовці не тільки провалили створення експортно-кредитного агентства в строк, відведений законом. Досі не проведені навіть базові підготовчі заходи. Натомість, керівництво МЕРТ офіційно пропонує уряду порушити закон і відстрочити створення ЕКА! Поінформував прем'єр-міністра про неприпустимість такої ситуації. Сподіваюсь, він зробить належні висновки, у тому числі, і кадрові», — зазначив Галасюк, зауваживши, що направив депутатське звернення на ім'я прем'єра.

Галасюк: держзакупівлі ліків через міжнародні організації дискримінують Україну

Нардеп також висловив переконання, що подолати «сировинну хворобу» економіки, а також масову бідність в Україні, можливо лише через докорінну зміну економічної політики. 

«Експортно-кредитне агентство, індустріальні парки, державний банк розвитку, агенція підтримки малого бізнесу, державно-приватне партнерство, енергосервісні контракти та інші інститути й механізми розвитку — невід'ємна складова Антикризового плану розвитку економіки, який ми обов'язково втілимо в життя», — додав нардеп.