У кримські порти перестануть заходити судна

Наші прикордонники молодці, затримали судно, що ходило в Крим у 14/15 рр.

І хоч судно змінило назву та команду, капітан там інший, це не допомогло, на морі порушник він і є порушник, як не ховайся. До речі, один з офіцерів був у Криму, тому з ним будуть розбиратися окремо, принаймні заборону на 3 роки та штраф йому забезпечені. Дуже важливо, що відбулась виємка документів, які стосуються відвідувань Криму, а там, звісно є портові працівники, агенти, прикордонники, митники, власники вантажу, покупці і т.п. цікаві для українських правоохоронних органів персонажі.

Крымский мост: что ожидать судоходству Украины

Не очікуйте, що буде як зі Sky Moon. Там була зовсім інша ситуація, судно йшло з Криму з вантажем, це контрабанда, коли застосовується вилучення її та засобів злочину, того ж таки судна. Тут до вантажу ми ніякого стосунку не маємо, судно змінювало власників, тому особисто я великих майнових результатів не прогнозую.

Але все це дуже радує, бо ми бачимо, що в нас є дієва морська охорона, це бачать у всьому світі, тому поступово ставлення до цих ганебних судозаходів у закриті Україною кримські порти буде змінюватися.

Ще додам, що жодним чином ми не маємо відношення до сьогоднішнього результату, то все Держприкордонслужба, успіхам якої ми щиро радіємо.